Anger of stick 5 : zombie

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30,4 MB
  • Sürüm 1.3.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici J-PARK
Zombileri avlamak isterseniz Anger of stick 5: zombie mobil oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Anger of stick 5: zombie mobil oyununda çılgın bir macera sizleri bekliyor. Zombilerden kurtuluş yok, zombiler her yerde ve siz bu beladan ülkenizi kurtarmalısınız. Oyunu IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayın ve zombiler ile mücadele içerisine girin, onları öldürün ve kazanan siz olun. 

Çöp adamları silahlandırın, zombiler şehri istila etmeye devam ediyor. Sayıları çok fazla bunu durdurmalı ve onları şehirden çıkarmalısınız. Yok etmeli ve silahlarınızla onları yok etmelisiniz. Akıllı cep telefonunuzda oynayabileceğiniz muhteşem çöp adam ve zombi mücadelesinde adamlarınızı güülendirerek ilerleme kat edin. 

Oyunun her bir seviyesi oldukça farklı bir sistem şeklinde ilerler, görevler her zaman değişebilir fakat olması gereken tek bir şey var o da görevleri yerine getirmek ve zombileri yok etmek. Bu mücadele durdurak bilmiyor, zombiler çoğalıyor, ülke tehdit altında, silahlarınızı kullanın. Anger of stick 5: zombie'de silahlarınızın çeşitliliğini arttırın. 

Akıllı cep telefonunuz ile zombileri yok etmek için çöp adamlardan kendi ekibinizi oluşturun be onları yok ederek seviyeler üzerinde ilerleyin. Birbirinden farklı silahları kullanarak zombileri öldürebilirsiniz. 

Anger of stick 5 : zombie indir